niedziela, 12 kwietnia 2015

Najwyższa pora!

W końcu wiosna odnalazła do nas drogę. Cieszę się ogromnie i nie biorę pod uwagę żadnych ochłodzeń, mrozów, ba! Nawrotu zimy. Nie, nie, nie i koniec! Na ten rok wystarczy. A skoro już aura odpowiednia to należy ją wykorzystać. Przez jakiś czas głównymi robótkami bedą te ogrodowe, ale na pewno będę do Was zaglądać. Żeby jednak jakoś ruszyć z tym nowym sezonem to czas na zaległości i opóźnienia.
Czapka minionkowa dla Elfa na chłodne poranki. Włóczki to Dora i i jeszcze jakaś- pogubiłam etykiety i nie jestem pewna. Ale są to już zdecydowanie cieńsze, w sam raz na wiosnę.


Kolejna to czapka dla Malizny- wymysliłam, że zrobię ją tzw. ryżem. Jak pomyślałam, tak zrobiłam. A robiłam dobry tydzień- męczący, włóczko i czasożerny wzór. Ale wyglądem zrehabilitowała mi te trudy. Wykorzystałam włóczki Camilla 6/4 i Timya na szydełko 2,5 i 2,1. 


W tej długiej robocie pilnie kibicowała mi ruda kitaŻeby się uporać z zaległościami to jeszcze koszyczek z wikliny, który był wypleciony z myślą o moich storczykach. Ale wypleciony był- uwaga, uwaga!- ze 3 lata temu   I tyle też czekał na pomalowanie. Wszystko dlatego, że kwiatuchy chorowały, nie chciały kwitnąć i trochę potrwało zanim udało mi się je jakoś zregenerować. Ale jak już wracały do formy, przypomniałam sobie o koszyku i w ten sposób kolejny ufiok trafił na salony.Przypominam jeszcze swoją prośbę o zaglądanie na aukcje dla Kubusia, wciąż zbieramy  . Jest cień szansy, że może się uda leczyć maluszka za granicą, więc wciąż potrzebujemy pomocy.  KLIKAMY 
Na dziś tyle. Słoneczka Wam życzę i pozdrawiam serdecznie 

6 komentarzy:

 1. Śliczne czapeczki!!! Kocia urocza!!! Wspaniały koszyczek!!!
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, ha! Dzieciaki właśnie powinny w takich czapkach chodzić!:) Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 3. Czapusie śliczne.I storczyki piękne jak u mnie,odratowane na szczęście!pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Czapki swietne! dobrze jest miec taka zdolna mame ;) A wiosna sie cieszcie poki jest,u nas w kratke-kilka dni slonca,kilka szarzyzny. Dzis to ostatnie .

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne czapki, a ta żółciutka jest rewelacyjna! A storczyki masz przepiękne :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne prace! Fajny kotuś :))

  OdpowiedzUsuń